Opłaty

Opłaty na stronie iPrzedszkole naliczane są automatycznie przez program na podstawie obecności dzieci. Na początku miesiąca nalicza się:

1. opłaty za wyżywienie za miesiąc obecny (w listopadzie za listopad), z uwzględnieniem i odpisem nieobecności z przebytego miesiąca (w tym przypadku, października)
  2. opłaty za pobyt za miesiąc przebyty (w listopadzie za pobyt z października), co wynika z działania czytnika obecnego w przedszkolu.

​​Natomiast opłaty dokonywane przez Państwa na odpowiednie numery kont są wprowadzane ręcznie przez Pracownika Przedszkola do systemu i zazwyczaj robione jest to pod koniec miesiąca. Oznacza to, że jeśli dokonali Państwo opłaty na początku miesiąca, a ciągle widnieje kwota do zapłaty, to nie należy wykonywać jej drugi raz, tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż zostanie wprowadzona.